Majówka zbliża się wielkimi krokami. Zastanawiamy się więc gdzie na majówkę w Polsce można by się wybrać. Wiadomo już, że ani hotele, ani kina, ani restauracje nie zostaną otwarte, żebyśmy mogli milej spędzić ten wolny czas. Niestety wciąż musimy chronić siebie i innych przed zachorowaniem. Nie martw się jednak. Jest wciąż mnóstwo opcji, żeby majówka była czasem atrakcyjnego wypoczynku zwłaszcza, że pogoda ma znów nas trochę rozpieścić.

6Spędź ten czas na świeżym powietrzu

Gdzie na majówkę w Polsce? Rudawski Park Krajobrazowy. Żółty szlak ze Strużnicy na Starościńskie Skały. Fot. Artur Kowalczyk

Prognozy meteorologiczne na pierwszy weekend majowy są optymistyczne dla całego kraju. To bardzo dobra wiadomość. Po zimnym kwietniu, będziemy mieć w końcu możliwość, żeby spędzić ten czas na świeżym powietrzu. Zadbaj tylko o odpowiedni strój i ekwipunek, żeby wszystko co potrzeba mieć ze sobą. Przydadzą ci się wygodne, nieprzemakalne i oddychające buty, wygodne ubranie, kurtka przeciwdeszczowa, czapka z daszkiem, plecak, woda pitna, scyzoryk, kawałek maty do siadania na ziemi. Z takim wyposażeniem będziesz zabezpieczona.

Warto przeczytać: Jak przygotować się do zwiedzania Polski?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here