Magiczne Ogrody położone nieopodal Kazimierza Dolnego nad Wisłą, w województwie lubelskim są znów otwarte. Tej wyjątkowej atrakcji nie możesz pominąć w tym sezonie! Odwiedzający nazywają to miejsce: przemagicznym, przemyślanym, na bardzo wysokim poziomie, cudownym, przepięknym. To tylko niektóre określenia jakie zostawiają zachwyceni goście. To co, ruszamy do Magicznych Ogrodów?

3Bohaterowie Ogrodów

W czasie wizyty w Magicznych Ogrodach na pewno spotkacie sympatyczne Mordole.

Opowieść Magicznych Ogrodów ma swoich bohaterów. W czasie spaceru po ogrodowych alejkach spotkamy Czarodziejów, Krasnoludy i Wróżki Smużki. Sympatyczne Bulwiaki, Robanki i włochate Mordole mieszkają tylko w Magicznych Ogrodach. Mordole obiecują, że będą zawierać znajomości zachowując wszystkie konieczne normy higieny i bezpieczeństwa.

Poprzedni artykułNowe atrakcje 2021! 10 miejsc, które warto wpisać w swój kalendarz
Następny artykułChorzów – atrakcje pełne legend i dzieł techniki (9,5 propozycji)
Redaktor naczelna i pomysłodawczyni nazwy serwisu. Leżąc w trawie w Pieninach, wsłuchując się w nurt Dunajca pomyślała, że Polska po prostu zachwyca. Z ciekawością i zachwytem odkrywa nowe zakątki naszego kraju. Niektóre miejsca takie jak Lublin, Jakuszyce czy Białowieża zapadają jej w serce na zawsze. Z wykształcenia romanistka. Po Polsce i troszkę dalej najczęściej podróżuje z przyczepą. Miłośniczka sztuki i sportów - w szczególności nart biegowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here