Uwielbiamy nasz Bałtyk, ale niekoniecznie cieszą nas zatłoczone plaże, gdzie jest głośno i ciężko znaleźć wolny skrawek wśród mnóstwa parawanów. Zwłaszcza w sezonie. Wyszukaliśmy dla Was zatem najbardziej ustronne miejsca nad Bałtykiem, gdzie można naprawdę odpocząć i naładować baterie nawet w lipcu i sierpniu.

5Dąbkowice

Ciężko o bardziej ustronną miejscowość nad Bałtykiem od Dąbkowic. Ta malutka miejscowość leży na mierzei między Dąbkami a Łazami. Dojechać można do niej od strony Dąbek. Położona jest na wąskim pasie lądu między Bałtykiem a Jeziorem Bukowo. Szerokość mierzei wynosi zaledwie 300 metrów z czego 50 metrów zajmuje plaża, a kolejne 50 wydmy. Możecie zatrzymać się tutaj na Polu Kempingowym Natura, które jest wyjątkowym, kameralnym miejscem. Znajdzie się tu miejsce dla przyczepy kempingowej, kampera czy namiotu. Możesz też zarezerwować domek. Istnieje nawet opcja noclegu w domku na jeziorze z przepięknym widokiem na Jezioro Bukowo.

Może zainteresuje Cię także artykuł: Największe jeziora w Polsce (Top 10).

Poprzedni artykułGdzie na majówkę w Polsce – 7 pomysłów na udany weekend pomimo obostrzeń
Następny artykułEnergylandia – nowe atrakcje 2021 (Otwarcie parku już dziś!)
Redaktor naczelna i pomysłodawczyni nazwy serwisu. Leżąc w trawie w Pieninach, wsłuchując się w nurt Dunajca pomyślała, że Polska po prostu zachwyca. Z ciekawością i zachwytem odkrywa nowe zakątki naszego kraju. Niektóre miejsca takie jak Lublin, Jakuszyce czy Białowieża zapadają jej w serce na zawsze. Z wykształcenia romanistka. Po Polsce i troszkę dalej najczęściej podróżuje z przyczepą. Miłośniczka sztuki i sportów - w szczególności nart biegowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here