• Profil

  Park Miniatur w Kowarach to stara fabryka dywanów, która zmieniła się w niezwykłą krainę 48 miniatur. Większość z nich to obiekty, które można podziwiać na terenie Dolnego Śląska. Pozostałe to zminiaturyzowane zabytki z Czech i Niemiec. Większość makiet powstała w skali 1:25. To wierne kopie wśród których możecie podziwiać np. zamek w Mosznej, obserwatorium na Śnieżce, Kościół Pokoju w Świdnicy i Jaworze czy też zamek Książ.

  Jest także: Bazylika Mniejsza w Kszeszowie, schronisko PTTK pod Łomniczką, Dom Śląski, zapora w Karpaczu, Dwunastu Apostołów, cerkiew z Sokołowska, pałac w Łomnicy, Dworek Wdowy, pałac Wojanów, pałac Milków, pałac Bobrów, Kościół Wang, Samotnia, Strzecha Studencka, zamek Chojnik, wieża rycerska w Siedęcinie, schronisko Szwajcarka, Dębowy Dworek w Karpnikach, pałac w Karpnikach, zamek Czocha, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, pałac w Bożkowie, kościół PKŚ w Jeleniej Górze, starówka w Jeleniej Górze, starówka Lubomierza, kościół w Lubomierzu, Baszta Bracka z Lubania, ratusz z Kowar, Dom Kołodzieja w Zgorzelcu, Dolnośląska Chata Przysłupowa, zamek Kliczków i pałac w Dąbrownicy.

  Czytaj więcej: Park miniatur w Kowarach – małe jest piękne

  Czynne codziennie przez cały rok w godz. 9-18. Ceny biletów: osoby dorosłe: 25 zł, seniorzy, studenci i niepełnosprawni: 23 zł, młodzież od lat 14 do 18: 21 zł, dzieci do lat 14: 19 zł.

 • Więcej informacji
  Adres: Zakowa 9
  Kowary
  Dolnośląskie
  58-530
  Polska
  Godziny otwarcia: 9-18
  Telefon: 75 75 222 42
  Ceny biletów: 25zł
 • Zdjęcia
 • Mapa

  Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • Opinie

  1 opinia on “Park Miniatur w Kowarach”

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.