• Profil

  Farma Iluzji to park rozrywki dla całej rodziny, w którym można zobaczyć m.in. latającą chatę, pokój Amesa, muzeum iluzji, tunel zapomnienia, pałac luster, czy też gabinet cieni. W ciekawy sposób pokażą one złudzenia i efekty optyczne. Dzieci będą zwiedzać także ogródek olbrzyma, przez co poczują się jeszcze mniejsze.

  Obok czekają na najmłodszych piraci, faraonowie i dzikie smoki. Jest też wiklinowy labirynt i wioska kamiennych stworów. Dalej jest jeszcze więcej zabawy: lasek doświadczeń, wielkie szachy, lejek grawitacyjny, czy muzyczna polana.

  Mało? Poza tym na Farmie Iluzji można znaleźć park trampolin, park linowy, ścieżkę zdrowia, tyrolkę, basen, wiele placów zabaw, dmuchańców, minimiasteczek, kolejek i ciuchć, kilka karuzeli, a nawet klub filmowy. Dla miłośników zwierząt przygotowano minizoo m.in. z zagrodą króliczków. W programie są także pokazy iluzjonistów. Zjeść można w restauracji, na pikniku lub przy grillu.

  Łatwiej chyba powiedzieć czego nie ma na Farmie Iluzji niż wymienić wszystko, co tam jest i nie pominąć żadnego szczegółu.

  Ceny biletów: normalny jednodniowy 45 zł, ulgowy 39 zł. Bilety najlepiej zamawiać przez internet. Korzystając z GPS warto wpisać Wola Życka, gdyby Mościska nam się nie pojawiały.

  Fot. piotrbb, Shutterstock

 • Więcej informacji
  Adres: Mościska 9
  Mościska
  mazowieckie
  08-455
  Polska
  Telefon: 503 989 393
  Ceny biletów: 45zł
 • Zdjęcia
 • Wideo

 • Mapa

  Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.