Chciałbyś zobaczyć wiele zakamarków naszego kraju, ale ciągle brakuje Ci na to funduszy? Podróżowanie nie musi być drogie! Mamy dla Ciebie 7 sposobów na tanie podróżowanie po Polsce, dzięki którym zobaczysz swoje wymarzone miejsca i nie stracisz na tym fortuny. Wybierz kierunek, spakuj plecak i odważ się ruszyć z domu, a wrócisz bogatszy o wspaniałe wspomnienia i doświadczenia.

2Tanie podróżowanie po Polsce – darmowe atrakcje

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Fot. Warczakoski, Shutterstock

Zwiedzanie muzeów może być dla nas całkowicie darmową atrakcją. Wystarczy dowiedzieć się wcześniej czy miejsce, do którego się wybieramy posiada w swojej ofercie bezpłatne wejścia. Wiele obiektów w Polsce oferuje jeden dzień w tygodniu, kiedy można wejść i zobaczyć wystawy zupełnie za darmo. Muzeum Narodowe w Warszawie, Sukiennice w Krakowie czy Muzeum Żydów Polskich w Warszawie to tylko przykłady miejsc, które oferują zwiedzanie w jeden dzień tygodnia zupełnie za darmo. Świetną inicjatywą są także Noce Muzeów. Podczas tej ogólnopolskiej akcji wybrane muzea w kraju są otwarte dla odwiedzających, w godzinach wieczornych, całkowicie za darmo.

Zobacz także: Darmowe atrakcje

Poprzedni artykułFerie zimowe w górach! Tygodniowy pobyt w 4* hotelu z wyżywieniem w rewelacyjnej cenie!
Następny artykułZamek w Drzewicy – ukryto tu 12 cennych armat
Miłośniczka podróży po Polsce i Europie. Uwielbia poznawać miejsca, do których dociera niewielu turystów. Ulubione zakątki naszego kraju to Półwysep Helski, który za każdym razem odkrywa na nowo oraz Dolny Śląsk, który jest pełen tajemnic i uroku. Obowiązkowy punkt każdej jej wyprawy to odkrycie smaków lokalnej kuchni.