Ile razy w Nowy Rok postanawialiście sobie schudnąć, więcej się ruszać albo rzucić palenie? W 2019 r. proponujemy Wam wybrać Polskę na krótsze i dłuższe wypady. Jakie zakątki odwiedzić w naszym pięknym kraju? Oto top 11 atrakcji na 2019 rok.

2Kopalnia Guido

Kopalnia Guido jest bardzo ciekawa

Ta kopalnia jest naprawdę ciekawa i w dodatku tańsza niż choćby Wieliczka. Wiecie, że kilkaset metrów pod zabrzańskimi jezdniami i chodnikami ciągną się kilometry tajemniczych kopalnianych korytarzy? Tunele łączą różne kopalnie i są udostępnione do zwiedzania. Kopalnia Guido w Zabrzu skrywa ogrom tajemnic.

Czytaj więcej: Kopalnia Guido – ciekawa i tańsza niż Wieliczka

Poprzedni artykułNajstarsze dęby w Polsce. Dąb Bartek wcale nie jest #1
Następny artykułNajwiększe miasta w Polsce – Top 10. Co można tu zobaczyć?
blank
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo fajne miejsca, ja od siebie polecam moje ukochane Mazury, tam każde miejsce jest przepiękne 🙂 Najczęściej bywam w Rynie, jestem miłośnikiem historii a tam jest Hotel Zamek Ryn – pięknie utrzymana budowla, która teraz służy jako i zabytek i hotel 🙂 do tego jest cudny widok na jezioro, bajka 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here