W Sudetach są miejsca idealne na narty. Wiele górskich miejscowości to kameralne zakątki poza utartym szlakiem. W stoki optymalne dla narciarzy obfitują przede wszystkim Sudety Zachodnie, głównie Karkonosze, ale nie tylko. Gdzie na narty w Sudetach? Podpowiadamy, gdzie się wybrać.

1Karpacz Ski Arena

Idealnym wyborem zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych będzie zimowa stolica Karkonoszy, czyli Karpacz. To doskonała baza wypadowa na pobliskie stoki i ośrodek turystyczny doskonale skomunikowany z całą okolicą. Jeśli nigdy nie szusowaliście w tych rejonach Polski i zastanawiacie się, gdzie na narty w Sudetach wybrać się po raz pierwszy, Karpacz zapewni Wam wszystko, co potrzeba. Bogata baza noclegowa i rozbudowana infrastruktura stawiają Karpacz na czele narciarskich destynacji w Sudetach. W Karpaczu są 2 kanapy (4-osobowa i 2-osobowa), 2 wyciągi typu poma (Jan i Euro), 2 wyciągi orczykowe i 3 taśmy, a trasy reprezentują różnorodny stopień trudności.

Poprzedni
Poprzedni artykułSkurwysyn – niezwykła atrakcja koło opactwa benedyktynów, o której istnieniu pewnie nie wiedziałeś
Następny artykułQuiz: Jak dobrze znasz Polskę? Czy ciekawostki o naszym pięknym kraju są Ci znane? Sprawdź!
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here