Iluminacje świetlne to atrakcja, która w tym roku podbije nasze serca. Oświetlone zamki, ozdobione lampkami ogrody oraz historie pełne magicznego klimatu sprawią, że jesień i zima będą wyjątkowe. Dajcie się wciągnąć w niezwykłą moc iluminacji, które rozświetlą długie wieczory i sprawią, że z przyjemnością wyjdziemy po zmroku z naszych domów. Odkryjcie najpiękniejsze instalacje świetlne, których w tym roku w Polsce nie brakuje!

2Odnaleziony Świat – Bydgoszcz

Odnaleziony Świat – Iluminacje Bydgoszcz. Fot. Joanna Węgielewska, Polska Zachwyca

Kolejne zapierające dech w piersiach iluminacje świetlne zostały stworzone w bydgoskim Myślęcinku. W tym największym w Polsce parku miejskim połączono istniejący dinopark z fantastyczną świetlną atrakcją. Twórcy stworzyli miejsce idealne na jesienno-zimowy multimedialny spacer w bajkowej krainie wykreowanej światłem i dźwiękiem. Bydgoska iluminacja łączy w sobie przeszłość z przyszłością. Dinozaury przeplatają się z robotami, które razem tworzą barwną opowieść, pełną humoru i świetlnych efektów. Na odwiedzających czekają m.in. łódź podwodna i pojazd z przyszłości, do których można wejść i zrobić zdjęcia, sympatyczne roboty czy wulkan z doskonałymi efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Warto wybrać się tu na wieczorny spacer i przeżyć niesamowitą przygodę.

Przeczytajcie również: Myślęcinek – największy park miejski w Polsce.

Godziny otwarcia:

  • otwarte jest codziennie od 4 listopada do lutego
  • czynny od 16.40 do 21.00

Cennik biletów pn-czw:

  • Ulgowy – 20 zł
  • Normalny – 23 zł
  • Rodzinny – 79 zł

Cennik biletów pt-nd:

  • Ulgowy – 23 zł
  • Normalny – 26 zł
  • Rodzinny – 89 zł
Poprzedni artykułNajpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce
Następny artykułJezioro Jasne – najbardziej przejrzyste w Polsce. Z łatwością zobaczysz dno, ale nie wejdziesz do wody
blank
Miłośniczka podróży po Polsce i Europie. Uwielbia poznawać miejsca, do których dociera niewielu turystów. Ulubione zakątki naszego kraju to Półwysep Helski, który za każdym razem odkrywa na nowo oraz Dolny Śląsk, który jest pełen tajemnic i uroku. Obowiązkowy punkt każdej jej wyprawy to odkrycie smaków lokalnej kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here