Niektóre miasta i miasteczka w Polsce są szczególnie urokliwe. Zestawiliśmy 11 miejscowości z niepowtarzalnym klimatem, gdzie warto się na chwilę zatrzymać. Oto najbardziej klimatyczne miasteczka w Polsce naszym zdaniem.

2Bardo

Bardo z drona
Bardo z drona. Fot. Shutterstock

Ciekawa architektura, wycieczki piesze po Górach Bardzkich, a może spływy pontonowe? Te ostatnie zdobyły Turystycznego Oscara 2018 od Polskiej Organizacji Turystycznej. Bardo może się pochwalić różnorodnymi atrakcjami, wśród których dominują te dla aktywnych. Przy tym jest pięknie położone.

Poprzedni artykułSkrzyżowanie rzek – mamy jedyne takie w Europie
Następny artykuł5 szlaków turystycznych, które będziesz chciał pokonać
blank
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

9 KOMENTARZE

  1. Zwiedzam Polskę w wolnym czasie prywatnie, oraz zawodowo (kierowca). W większości wymienionych miejsc byłem. Ostatnio z rodziną zupełnie przypadkowo wybrałem się do K*****a (nie, nie do Krakewa, do którego mam blisko ale trzymam się jak najdalej od tego syfu którym się stał). Miasto z piękną, klimatyczną i spokojną starówką (szczególnie nocą, nawet sobotnią), niewymieniane w żadnych rankingach – niespodziewanie powaliło mnie na kolana. Kazimierz, Sandomierz i podobne po prostu wymiękają. Polecam to niezwykłe miasto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here