Serwis shopalike.pl stworzył listę najbardziej instagramowych miejsc w Polsce. Czyli takich, które były najczęściej fotografowane i oznaczane hasztagami przez użytkowników aplikacji Instagram. Które atrakcje to najczęściej fotografowane miejsca w Polsce i które hasztagi są najpopularniejsze? Oto ranking. Miejsca 9, 8 i 4 zdziwią Was najbardziej!

24Miejsce 20. Zamek Moszna – #mosznacastle

Opolskie atrakcje: zamek Moszna
Najczęściej fotografowane miejsca w Polsce – zamek Moszna. Fot. Shutterstock

Zamek w Mosznej na Opolszczyźnie wygląda jak Hogwart z książek o Harrym Poterze. Organizowane są tam nawet lekcje Szkoły Czarodziejów. Zamek Moszna to tak naprawdę pałac, ale chociażby popularność hasztagu #mosznacastle wśród użytkowników Instagrama świadczy, że nazywanie go zamkiem jest popularniejsze. Twierdza ma aż 365 pomieszczeń i 99 wież. Wygląda bajkowo, zwłaszcza z zewnątrz.

Dowiedz się więcej: Zamek Moszna – miejsce jak z bajki

Hasztagu #mosznacastle użytkownicy Instagrama użyli 9 605 razy.

Poprzedni
Poprzedni artykułNajpiękniejsze miejsca na Dolnym Śląsku
Następny artykułZamek Lipowiec – więzienie biskupów na Szlaku Orlich Gniazd
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here