W ostatnich latach kempingi w Polsce zyskują na popularności. Przybywa dobrze wyposażonych miejsc, gdzie nie tylko rozbijemy swój namiot lub zaparkujemy przyczepę, ale także skorzystamy z wielu udogodnień. Jeśli lubicie spędzać czas nad Bałtykiem i chcecie poczuć bliskość natury, to przedstawiamy Wam najlepsze kempingi nad morzem.

2Camping Wiking – Dziwnówek

Kolejne miejsce, idealne do spędzenia czasu pod namiotem lub w kamperze, to Camping Wiking w Dziwnówku. Miejsce to przyciąga pięknym sosnowym lasem, który w połączeniu z morską bryzą tworzy aromatyczny zapach natury. Wiking może poszczycić się nie tylko bliskim dostępem do morza, ale również do Zalewu, który jest znacznie spokojniejszy od Bałtyku. Miejsce to warto polecić, gdyż już kilkukrotnie zdobyło tytuł Mister Camping – nagrodę przyznawaną tylko najlepszym przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Aby zapewnić bezpieczeństwo cały teren campingu ogrodzony jest 2 metrowym metalowym parkanem, monitorowanym przez 24 godziny oraz strzeżonym. Na odwiedzających czeka bar szybkiej obsługi, dobrze wyposażona świetlica, kuchnia turystyczna na wolnym powietrzu, sanitariaty, łazienki dla niepełnosprawnych z niezbędnymi urządzeniami pomocniczymi, sklep spożywczy, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Także miłośnicy sportu i dzieci nie będą się tu nudzić. Znajdziecie tu plac zabaw, siłownię zewnętrzną, boisko do kosza i siatkówki oraz stół do tenisa.

Poprzedni artykułWakacyjne rejsy statkiem (Top 16). Nr 11 zupełnie Was zaskoczy!
Miłośniczka podróży po Polsce i Europie. Uwielbia poznawać miejsca, do których dociera niewielu turystów. Ulubione zakątki naszego kraju to Półwysep Helski, który za każdym razem odkrywa na nowo oraz Dolny Śląsk, który jest pełen tajemnic i uroku. Obowiązkowy punkt każdej jej wyprawy to odkrycie smaków lokalnej kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here