Złota polska jesień to idealny czas na odpoczynek w Polsce. Największe tłumy turystów już przeszły, pogoda jest wymarzona, dzień wciąż długi, a ceny jednak znacznie niższe niż latem. Dlatego przygotowaliśmy dla Was wraz z biurem podróży Itaka najlepsze kierunki na jesienny urlop w Polsce. Rezerwujcie znakomite okazje i ładujcie akumulatory przed nadejściem zimy.

3Jesienny urlop nad morzem w Polsce

Tanie miejsca na wakacje w Polsce nad bałtykiem
Jesienne wakacje nad Bałtykiem są niezapomniane. Fot. Shutterstock

Założę się, że są wśród was miłośnicy jesiennych wyjazdów nad morze. I nic w tym dziwnego, bo to właśnie jesienią nad Bałtykiem jest najpiękniej. Piasek jest wciąż ciepły od letnich upałów, na nadmorskich promenadach i w smażalniach ryb nie ma tłumów, a dni są wciąż długie. Jesień to zdecydowanie najlepszy czas, żeby wypocząć nad polskim morzem.

Do pełni szczęścia trzeba tylko znaleźć jeszcze odpowiedni nocleg. Przytulny hotel, w którym odpoczniemy po długim spacerze brzegiem morza. Dobrze, żeby taki hotel oferował jeszcze saunę i basen. Wtedy nasza regeneracja będzie jeszcze pełniejsza. Ciekawą ofertę hoteli znajdziecie na stronie Itaki, gdzie ceny zaczynają się już od 145 zł od osoby ze śniadaniem.

Poprzedni artykułHistoryczne miejsca w Polsce, które musicie odwiedzić z dziećmi (Top 19)
Następny artykułPodróż pociągiem po Polsce – kochacie czy unikacie? 12 powodów by wybrać kolej!
blank
Redaktor naczelna i pomysłodawczyni nazwy serwisu. Leżąc w trawie w Pieninach, wsłuchując się w nurt Dunajca pomyślała, że Polska po prostu zachwyca. Z ciekawością i zachwytem odkrywa nowe zakątki naszego kraju. Niektóre miejsca takie jak Lublin, Jakuszyce czy Białowieża zapadają jej w serce na zawsze. Z wykształcenia romanistka. Po Polsce i troszkę dalej najczęściej podróżuje z przyczepą. Miłośniczka sztuki i sportów - w szczególności nart biegowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here