Parki miniatur to bardzo popularna atrakcja, którą uwielbiają dzieci i dorośli. Z roku na rok pojawia się coraz więcej miejsc, gdzie w ciągu jednej chwili staniecie jednocześnie obok największych polskich i zagranicznych atrakcji. Krzyżackie zamki, wieża Eiffla, piramidy, Tower Bridge czy Statua Wolności to miejsca, które chciałby zobaczyć każdy, ale tylko tu jesteście w stanie zobaczyć je wszystkie w ciągu kilku chwil. Odwiedźcie najlepsze parki miniatur w Polsce i podróżujcie po największych atrakcjach świata!

2Bałtycki Park Miniatur (Parki miniatur w Polsce)

W Międzyzdrojach znajduje się jedna z najlepszych atrakcji turystycznych Pomorza Zachodniego. Bałtycki Park Miniatur przeniesie Was w wyjątkową podróż wzdłuż wybrzeża Bałtyku. Prezentowane modele to zbiór najciekawszych zabytków i latarni morskich w skali 1:25 pochodzących z Polski, Niemiec, Danii, Szwecji, Finlandii, Rosji, Litwy, Łotwy i Estonii. Na miejscu nie zabraknie także przewodników, którzy w ciekawy sposób przybliżą Wam wiedzę o prezentowanych miejscach. Twórcy parku miniatur włożyli w to miejsce całe swoje serce, aby rozbudzić w odwiedzających miłość do Bałtyku i chęć zobaczenia polskich i zagranicznych atrakcji także w oryginale. Oprócz miniatur atrakcji, w Międzyzdrojach znajduje się także 500 metrów kwadratowych makiet miniaturowych kolejek, które zachwycą szczególnie najmłodszych odwiedzających.

Park Miniatur w Międzyzdrojach otwarty jest przez cały rok. W okresie zimowym od 10.00 do 15.00, latem 10.00-19.00.

Ceny biletów:

  • normalny: 25 zł
  • ulgowy: 20 zł
  • dzieci do lat 3: bezpłatnie
Poprzedni artykułŁuk Mużakowa – jedyne takie miejsce na Ziemi widoczne z kosmosu
Następny artykułNajpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce
Miłośniczka podróży po Polsce i Europie. Uwielbia poznawać miejsca, do których dociera niewielu turystów. Ulubione zakątki naszego kraju to Półwysep Helski, który za każdym razem odkrywa na nowo oraz Dolny Śląsk, który jest pełen tajemnic i uroku. Obowiązkowy punkt każdej jej wyprawy to odkrycie smaków lokalnej kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here