Zazwyczaj topowe polskie atrakcje przedstawia się z jednej perspektywy. W tej galerii nie znajdziecie sztampowych zdjęć. Oto znane miejsca w Polsce pokazane z innej perspektywy i ciekawostki o nich. Niektóre z tych obiektów aż trudno rozpoznać!

2Kopiec Kościuszki

kopiec kościuszki z drona
Kopiec Kościuszki z drona. Fot. Artur Kowalczyk, Polska Zachwyca

To bardzo znane miejsce w Polsce, poznajecie? Tak prezentuje się Kopiec Kościuszki z lotu ptaka. Doskonale widać jak ciekawie zaprojektowane są drogi prowadzące na szczyt. Widać także cały bastion.

Kopiec to bowiem nie tylko doskonałe miejsce widokowe na Kraków, ale także fort, bastion, kaponiera i Muzeum Kościuszkowskie oraz kaplica bł. Bronisławy. Bilety normalne kosztują 14 zł, a ulgowe 10 zł.

Czytaj więcej: Kopce w Krakowie

Poprzedni artykułZnasz te 15 zamków? Jesteś ekspertem
Następny artykułCollegium Maius – najstarsza siedziba Akademii Krakowskiej i magiczny zabytek Krakowa
blank
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here