Strona głównaCiekawostki"Królestwo" – przepiękny film przyrodniczy ZA DARMO w internecie!

„Królestwo” – przepiękny film przyrodniczy ZA DARMO w internecie!

Jest, pierwszy dzień wiosny. Normalnie poszlibyśmy na wagary, na wycieczkę, pojechali w góry czy po prostu spędzili czas na dworze. W obecnych warunkach musimy niestety zostać w domu. I okazuje się, że nie ma tego złego, gdyż w ten pierwszy wiosenny weekend 21 i 22 marca będziemy mogli za darmo obejrzeć w internecie niesamowity film przyrodniczy.

„Królestwo” przenosi nas w samo serce Puszczy Białowieskiej. Fot. Shutterstock

„Królestwo” to niezwykły film, który wyszedł spod ręki twórców tak kultowych filmów przyrodniczych jak „Mikrokosmos” i „Makrokosmos”. W 2016 roku wielu Polaków zobaczyło ten obraz w kinach. Dzisiaj dystrybutor filmu M2 Films umożliwia nam zobaczenie tego dzieła za darmo w serwisie VOD.pl. Zdjęcia do filmu zostały m.in. zrealizowane w Puszczy Białowieskiej. Bohaterami są zatem nasze piękne zwierzęta zamieszkujące swoje białowieskie królestwo: żubry, jelenie, wilki, lisy czy borsuki.

W dogodnym momencie, 21 lub 22 marca usiądźmy całą rodziną i zanurzmy się w niesamowity klimat „Królestwa”. Przeniesie nas tam głos Krystyny Czubówny, który popłynie z głośników. Miłego seansu i zostańcie w domach.

Kto rządzi w białowieskim królestwie? For. Shutterstock

Przeczytaj więcej o naszym białowieskim królestwie: Puszcza Białowieska – naturalne piękno w samym sercu Europy.

Olga Kowalczyk
Olga Kowalczyk
Redaktor naczelna i pomysłodawczyni nazwy serwisu. Leżąc w trawie w Pieninach, wsłuchując się w nurt Dunajca pomyślała, że Polska po prostu zachwyca. Z ciekawością i zachwytem odkrywa nowe zakątki naszego kraju. Niektóre miejsca takie jak Lublin, Jakuszyce czy Białowieża zapadają jej w serce na zawsze. Z wykształcenia romanistka. Po Polsce i troszkę dalej najczęściej podróżuje z przyczepą. Miłośniczka sztuki i sportów - w szczególności nart biegowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE