Strona głównaCiekawostkiZamek Grodno szuka kasztelana z pokaźną kiesą

Zamek Grodno szuka kasztelana z pokaźną kiesą

Zamek Grodno położony w rezerwacie przyrody Góra Choina w Zagórzu Śląskim, w gminie Walim szuka nowego kasztelana. Najlepiej z pokaźną kiesą, który sypnie dukatami. Nowy kasztelan nie zostanie wybrany demokratycznie tylko stanie wkrótce w szranki o tytułu Honorowego Kasztelana Zamku Grodno w 2021 roku.

Chcesz porządzić na średniowiecznym zamku?

Zamek Grodno szuka kasztelana. Zagórze śląskie. Fot. Shutterstock

Marzy ci się taki tytuł? Dobrze trafiłeś gdyż w ramach kolejnego, 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możesz wziąć udział w licytacji prestiżowego miana Honorowego Kasztelana Zamku Grodno w 2021 r. Jeśli marzy ci się honorowe zarządzanie średniowiecznym zamkiem, a przy tym chcesz wesprzeć cel 29. Finału WOŚP, by razem zagrać dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, to zapraszamy do licytacji – zachęca gmina.

Swoją drogą niechaj Panie zainteresowane tytułem nie rezygnują tak łatwo. Jeśli to niewiasta wygra licytację, otrzyma (mamy taką nadzieję) tytuł Honorowej Kasztelanowej Zamku Grodno. W końcu mamy rok 2021!

Przeczytaj więcej o Zamku Grodno – skarb w tajemniczym tunelu.

Do czego uprawnia tytuł Honorowego Kasztelana?

  • do nieograniczonych i nieodpłatnych wizyt w Zamku Grodno wraz z jedną osobą towarzyszącą, w ciągu całego roku w godzinach otwarcia obiektu,
  • do zwiedzania Zamku Grodno w ramach indywidualnej usługi przewodnickiej, w ramach której odkryjesz największe tajemnice jakie skrywa średniowieczna warownia,
  • do zamieszczenia reklamy o wymiarach 1,5 m x 1 m w miejscu uzgodnionym z zarządcą Zamku Grodno, tj. Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu.
Tegoroczny 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy

Wręczenie Tytułu wraz z Certyfikatem nastąpi podczas Jarmarku Średniowiecznego. Informacja o Honorowym Kasztelanie Zamku na stałe zostanie umieszczona w Zamku Grodno, na specjalnie przygotowanej tablicy informacyjnej.

LINK DO LICYTACJI

Źródło: zamekgrodno.pl

Olga Kowalczyk
Olga Kowalczyk
Redaktor naczelna i pomysłodawczyni nazwy serwisu. Leżąc w trawie w Pieninach, wsłuchując się w nurt Dunajca pomyślała, że Polska po prostu zachwyca. Z ciekawością i zachwytem odkrywa nowe zakątki naszego kraju. Niektóre miejsca takie jak Lublin, Jakuszyce czy Białowieża zapadają jej w serce na zawsze. Z wykształcenia romanistka. Po Polsce i troszkę dalej najczęściej podróżuje z przyczepą. Miłośniczka sztuki i sportów - w szczególności nart biegowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE