Magiczne Ogrody położone nieopodal Kazimierza Dolnego nad Wisłą, w województwie lubelskim są znów otwarte. Tej wyjątkowej atrakcji nie możesz pominąć w tym sezonie! Odwiedzający nazywają to miejsce: przemagicznym, przemyślanym, na bardzo wysokim poziomie, cudownym, przepięknym. To tylko niektóre określenia jakie zostawiają zachwyceni goście. To co, ruszamy do Magicznych Ogrodów?

1Wejdź do świata baśni

Zamek Wróżek – ważny element baśniowej opowieści i świetna zabawa dla całej rodziny.

Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec to pierwszy w Polsce ogród stworzony na bazie autorskiej baśni. Zajmuje obszar aż 18 hektarów. Na tak wielkiej powierzchni znajduje się niesamowity ogród. Wypełnia go milion roślin – drzew, krzewów i kwiatów.
Co goście zastaną w parku?  Do strumyków i wodospadów prowadzą szerokie alejki, przyjazne dla osób z niepełnosprawnościami. W Magicznych Ogrodach są mostki, ławki, zacienione miejsca i zagajnik.
Można przystanąć na punktach widokowych i spędzić czas na plaży i stawie z tratwami.
Rodzice małych dzieci mają do dyspozycji przestronne toalety z przewijakami i w razie potrzeby pomoc medyczną.
Na kierowców czekają bezpłatne parkingi na 1500 miejsc. Poza tym ogródki restauracyjne i kawiarnie będą normalnie otwarte.

Spacerując po parku odwiedzający spotykają elementy baśniowej opowieści. Poznanie baśni zaczyna się od Domu Czarodzieja. Kolejno pojawia się Ogród Wróżek, Tratwy i Kwiatowa Dolina. Koniecznie trzeba odwiedzić Krasnoludzki Gród i Drzewa, tam czeka zabawa na trzech poziomach.

Poprzedni
Poprzedni artykułNowe atrakcje 2021! 10 miejsc, które warto wpisać w swój kalendarz
Następny artykułChorzów – atrakcje pełne legend i dzieł techniki (9,5 propozycji)
blank
Redaktor naczelna i pomysłodawczyni nazwy serwisu. Leżąc w trawie w Pieninach, wsłuchując się w nurt Dunajca pomyślała, że Polska po prostu zachwyca. Z ciekawością i zachwytem odkrywa nowe zakątki naszego kraju. Niektóre miejsca takie jak Lublin, Jakuszyce czy Białowieża zapadają jej w serce na zawsze. Z wykształcenia romanistka. Po Polsce i troszkę dalej najczęściej podróżuje z przyczepą. Miłośniczka sztuki i sportów - w szczególności nart biegowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here