A gdyby tak rzucić to wszystko i pojechać w Bieszczady? To hasło stało się tak popularne w memach, że raczej nie zastanawiamy się dlaczego akurat Bieszczady wpadły autorowi do głowy. Może dlatego, że jak już wyjeżdżać z dala od problemów i całego świata to tam, gdzie czas płynie wolniej. A w Bieszczady nie musimy zabierać ze sobą zegarka.

1Widoki

blank

Na bieszczadzkich szlakach zobaczymy rozległe połoniny, łąki, górskie lasy i strumyki. Jesienią z pewnością znajdziemy jagody i grzyby. Bieszczady nie są bardzo wysokie, przez co nie zauważymy tu charakterystycznych pięter. Ale każdego dnia rano, wychylając głowę z namiotu, będziemy zdumieni pięknym widokiem.

Poprzedni
Poprzedni artykułDarmowe atrakcje Zamościa – zwiedź prywatne miasto
Następny artykułPiramida w Rapie – dlaczego powstała?
blank
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.