Strona głównaTop 10Gdzie na sylwestra? Tu grają koncerty

Gdzie na sylwestra? Tu grają koncerty

Sylwester 2017 jak go spędzić? Żegnamy 2017 rok już dziś. W 2018 roku czekają nas m.in. międzynarodowe imprezy takie jak Mundial w Rosji, gdzie zagrają Polacy. Jak więc hucznie przywitać Nowy Rok? Gdzie na sylwestra organizowane są duże koncerty? Podpowiadamy.

Warszawa

Na placu Bankowym w Warszawie czeka nas huczny koncert pokazywany przez TVN. Wystąpią m.in. Kombii, Agnieszka Chylińska, Kayah, Bajm, Ira, Blue Cafe, Pectus, Ewelina Lisowska, Soun’n’Grace i Cleo.

Katowice

W Katowicach dziś Sylwestrowa Moc Przebojów telewizji Polsat. Pod Spodkiem będzie można posłuchać hiszpańskiego artysty Alvaro Solera, a także Vengaboys, Danzela, Feel, Golec uOrkiestry, Sylwii Grzeszczak, Ewy Farnej, Natalii Szroeder, Piersi, Michała Wiśniewskiego, a także zespołów Boys i Weekend.

Zakopane

Gdzie na sylwestra
Gdzie na sylwestra? Może do Zakopanego?

TVP w tym roku organizuje sylwestra w Zakopanem. Krupówki już pękają w szwach, a w miasteczku nie ma gdzie wcisnąć szpilki. Na Dolnej Równi Krupowej pojawią się m.in. Zakopower, Margaret, Michał Szpak, Ania Dąbrowska, Krzysztof Cugowski, Modern Talking, a także Zenon Martyniuk, Sławomir, Norbi czy Maryla Rodowicz.

Kraków

Krakowski Rynek

Gdzie na sylwestra? Może do Krakowa? Tam zaplanowano koncert nieemitowany w telewizji. Będą cztery sylwestrowe sceny, gdzie wstęp jest wolny. Od 21 do 1 w nocy będą grali na Rynku Głównym m.in. Kasia Moś i Natalia Nykiel.

Wrocław

Gdzie na sylwestra Warto przyjechać do Wrocławia
Gdzie na sylwestra? Warto przyjechać do Wrocławia

Na Rynku we Wrocławiu stanęła scena, na której także wystąpią artyści. By posłuchać sylwestrowego koncertu, będziemy musieli przyjść na Rynek. Nie będzie on pokazywany w telewizji. Pod hasłem Kolory radości wystąpią Lech Janerka, Natalia Grosiak z Mikromusic czy też zespół Kozak System z Ukrainy.

Weronika Skupin
Weronika Skupin
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa i saunamistrzyni. Odpręża się grając w planszówki.

NAJPOPULARNIEJSZE