Majówka zbliża się wielkimi krokami. Zastanawiamy się więc gdzie na majówkę w Polsce można by się wybrać. Wiadomo już, że ani hotele, ani kina, ani restauracje nie zostaną otwarte, żebyśmy mogli milej spędzić ten wolny czas. Niestety wciąż musimy chronić siebie i innych przed zachorowaniem. Nie martw się jednak. Jest wciąż mnóstwo opcji, żeby majówka była czasem atrakcyjnego wypoczynku zwłaszcza, że pogoda ma znów nas trochę rozpieścić.

7Odkryj swoją najbliższą okolicę

Gdzie na majówkę w Polsce? Nawet najbliższa okolica kryje mnóstwo pięknych miejsc. Fot. Shutterstock

Gdziekolwiek nie mieszkasz na pewno są tam piękne miejsca do odkrycia. Spójrz tylko na mapę swojej okolicy i zobacz gdzie cię jeszcze nie było. Założę się, że możesz tam przeżyć coś ciekawego. Często marzymy o odległych stronach, a swoich wciąż nie zobaczyliśmy. To mogą być dzielnice w twoim mieście, w których nigdy nie byłaś. To może być park w twojej miejscowości, w którym nie byłaś od dawna, a który o każdej porze roku wygląda inaczej. To może być miasto, wieś, miasteczko nieopodal twojego miejsca zamieszkania, którego nigdy nie zwiedziliście. Przygoda czeka tuż za rogiem. A jaka jest podstawowa korzyść? Unikniesz długiej podróży samochodem, zaoszczędzisz czas i pieniądze no i w końcu poznasz swoją okolicę.

Poprzedni
Poprzedni artykułGdzie pochodzić po górach? – łatwa trasa piesza w okolicach Wrocławia
Następny artykułNajbardziej ustronne miejsca nad Bałtykiem (Top 7)
blank
Redaktor naczelna i pomysłodawczyni nazwy serwisu. Leżąc w trawie w Pieninach, wsłuchując się w nurt Dunajca pomyślała, że Polska po prostu zachwyca. Z ciekawością i zachwytem odkrywa nowe zakątki naszego kraju. Niektóre miejsca takie jak Lublin, Jakuszyce czy Białowieża zapadają jej w serce na zawsze. Z wykształcenia romanistka. Po Polsce i troszkę dalej najczęściej podróżuje z przyczepą. Miłośniczka sztuki i sportów - w szczególności nart biegowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here