Morze Bałtyckie jest piękne nie tylko latem. Jesień to pora roku, która sprzyja spacerom w pięknej scenerii wielokolorowych liści. Bałtyk jesienią zachwyca mieniącymi się kolorami, ale także szumem fal i spokojem, jakiego nie zaznamy przyjeżdżając tu w lipcu albo sierpniu. Poznajcie 7 powodów, dla których powinniście wziąć urlop i przyjechać nad morze jesienią.

1Mniej ludzi

Bałtyk jesienią przywita nas pustymi plażami. Fot. Shutterstock

Spokój i brak tłumu turystów to największa zaleta wybrzeża o tej porze roku. Jeśli nie lubicie przeciskać się na plaży między niezliczoną ilością ręczników i parawanów to jesień nad morzem będzie dla Was idealna. Warto poczuć ten niepowtarzalny klimat jaki daje nam Bałtyk jesienią. Szum fal, puste plaże i zachody słońca we dwoje, czy może być coś piękniejszego?

Poprzedni
Poprzedni artykułRekordy Guinnessa w Polsce. Te liczby zaskakują! (Top 9)
Następny artykułNajlepsze oferty na sylwestra. Przywitaj rok 2020 w doskonałych hotelach za bezcen!
blank
Miłośniczka podróży po Polsce i Europie. Uwielbia poznawać miejsca, do których dociera niewielu turystów. Ulubione zakątki naszego kraju to Półwysep Helski, który za każdym razem odkrywa na nowo oraz Dolny Śląsk, który jest pełen tajemnic i uroku. Obowiązkowy punkt każdej jej wyprawy to odkrycie smaków lokalnej kuchni.