Hotel w zamku – takim prawdziwym? To możliwe! Niektóre warownie są odnowione i można się tam wyspać, a jednocześnie poczuć się jak król lub szlachcic. Fortece, w których czeka na nas ciepłe łóżko znajdziemy w całej Polsce. Przygotowaliśmy zestawienie, dzięki któremu dowiecie się, gdzie są możliwe noclegi w zamku.

Zobacz więcej zamków na naszych plakatach.

1Hotel Zamek Czocha

Zamek Czocha, fot. Artur Kowalczyk

Noclegi w zamku Czocha są popularne, a oferty często rozchodzą się jak świeże bułeczki. Magii dodaje fakt, że to najbardziej nawiedzone miejsce w Polsce – ale spokojnie, noc tam na pewno będzie należeć do niezapomnianych nie z powodu duchów. To przepiękne historyczne miejsce o niepowtarzalnym klimacie. O błogie lenistwo i komfort zadba dobrze oceniana obsługa zamkowego hotelu. Można spać w komnacie ze słynnym łożem z zapadnią i korzystać z łazienki z częściowo zabytkową armaturą. Do dyspozycji są m.in. siłownia i sauna.

Poprzedni

1 KOMENTARZ

  1. Hotel Zamek Ryn jest wspaniałym miejscem, jeśli szukamy niebanalnego miejsca na nocleg. Pokoje nie są duże ale bardzo przytulne i klimatyczne z pięknymi widokami za oknem. Jestem bardzo zadowolona z pobytu, piękne, historyczne miejsce, miła i pomocna obsługa, bardzo, bardzo dobre jedzenie no i dużo atrakcji i dla dorosłych i dla dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here