Beach bar to inaczej bar na plaży. Co ciekawe, takie miejsca w Polsce są nie tylko nad morzem, ale również w miejscach, w których zupełnie możecie się ich nie spodziewać. Oto najlepsze beach bary w Polsce.

1Wrocław

Fot. Pixabay

Wrocław to prawdziwa stolica beach barów. Jest ich tu aż kilka i funkcjonują naprawdę prężnie. Gdy jest ciepło, są tam tłumy. Ludzie rozmawiają, bawią się przy muzyce i przesiadują do późnych godzin nocnych. W takich miejscach zawsze można napić się czegoś zimnego, oczywiście także alkoholowego oraz zjeść coś pysznego.

ZaZoo Beach Bar zgodnie z nazwą znajduje się za wrocławskim ogrodem zoologicznym, w drodze z mostu Zwierzynieckiego do tylnej bramy zoo zwanej Japońską. Niedaleko, przy Wybrzeżu Wyspiańskiego, znajdują się Forma Płynna oraz beach bar Odrana.

Z kolei HotSpot Beach Bar umiejscowiony jest przy ul. Wejherowskiej nieopodal mostu Milenijnego. Z kolei koło mostów Warszawskich znajduje się Prosto Z Mostu Beach Bar. Na Wyspie Opatowickiej otworzył się także OpatoVice Beach Bar.

Do najpopularniejszych beach barów we Wrocławiu należy Basen Beach Bar między Różanką a Kleczkowem, nad samą Odrą, w pobliżu mostu Osobowickiego. Jak sama nazwa wskazuje posiada basen (bo w Odrze i jej kanałach kąpać się nie wolno), a także oczywiście leżaki, zimne piwo i dobre jedzenie.

Po drugiej stronie Starej Odry, w okolicy mostów Trzebnickich znajdował się w ubiegłych sezonach Stara Odra Beach Bar, gdzie można odprężyć się z książką, przy jazzie lub dobrym filmie w kinie plenerowym.

Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here