Złota polska jesień to idealny czas na odpoczynek w Polsce. Największe tłumy turystów już przeszły, pogoda jest wymarzona, dzień wciąż długi, a ceny jednak znacznie niższe niż latem. Dlatego przygotowaliśmy dla Was wraz z biurem podróży Itaka najlepsze kierunki na jesienny urlop w Polsce. Rezerwujcie znakomite okazje i ładujcie akumulatory przed nadejściem zimy.

1Rozkoszuj się jesienną feerią barw w górach

panorama tatry jesień
Najlepsze kierunki na jesienny urlop to zdecydowanie Tatry, Bieszczady, Beskidy, Sudety i wszystkie inne góry. Tutaj Tatry. Fot. Shutterstock

Nie ma chyba nic piękniejszego niż jesienny urlop w polskich górach. Ta feeria barw i świeżość górskiego powietrza sprawią, że nasze ciała i umysły przejdą szybką regenerację. Z pewnością zasługujemy na spędzenie choćby jednego jesiennego weekendu w górach.
Jest to dobry kierunek zwłaszcza dla osób aktywnych, które lubią wybrać się na górski szlak, zdobyć szczyt i podziwiać z niego niezrównane widoki. Wypoczynek w górach to także odwiedzenie pięknych miasteczek i wsi, licznych muzeów i zabytków, które teraz jesienią będą bardziej dostępne.

Aby nawet krótki urlop był udany, kluczową sprawą jest znalezienie odpowiedniego noclegu. Chcielibyśmy przecież zarezerwować hotel, który w dobrej cenie zaoferuje nam dodatkowe usługi takie jak SPA czy smaczne posiłki. Polecamy zerknąć na ofertę biura podróży Itaka, gdzie znajdziecie świetne noclegi już od 95 złotych ze śniadaniem od osoby.

Po kliknięciu w link, polecamy przejść do zakładki MAPA. Tam łatwo znajdziecie pożądany hotel w miejscu, z którego chcecie zachwycać się jesienią w górach.

Poprzedni
Poprzedni artykułHistoryczne miejsca w Polsce, które musicie odwiedzić z dziećmi (Top 19)
Następny artykułPodróż pociągiem po Polsce – kochacie czy unikacie? 12 powodów by wybrać kolej!
blank
Redaktor naczelna i pomysłodawczyni nazwy serwisu. Leżąc w trawie w Pieninach, wsłuchując się w nurt Dunajca pomyślała, że Polska po prostu zachwyca. Z ciekawością i zachwytem odkrywa nowe zakątki naszego kraju. Niektóre miejsca takie jak Lublin, Jakuszyce czy Białowieża zapadają jej w serce na zawsze. Z wykształcenia romanistka. Po Polsce i troszkę dalej najczęściej podróżuje z przyczepą. Miłośniczka sztuki i sportów - w szczególności nart biegowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here