W naszym sklepie Polska Zachwyca mamy plakaty z różnych pięknych zakątków Polski. Autorem większości zdjęć do plakatów jest Artur Kowalczyk (na Instagramie @art_kowalczyk), który fotografuje z powietrza. Nieskromnie uważamy, że zdjęcia Artura pięknie wyglądają w mieszkaniach instagramerek, które znają się na dekoracji wnętrz jak mało kto. Dlatego chcieliśmy się tym z Wami podzielić.

1Mieszkanie.marzen czyli z wizytą u Eweliny Więcek-Pożarskiej

Ewelina wybrała dla siebie plakat z Wrocławia, na którym widać słynny Sky Tower oraz plakat z molo w Sopocie. Wybrała oba plakaty z passe-partout i podpisem w białych ramach. Podoba nam się efekt jaki w ten sposób uzyskała. Trzeba przyznać, że nasze plakaty bardzo ładnie wpasowują się we wnętrze u Eweliny. 🙂

Wyświetl ten post na Instagramie.

Something New 🖼 Mieszkanie ogarnięte, wszystko spakowane, czas załatwić ostatnie sprawy i za uznamy obóz @sferowicze w pięknym miejscu, które pewnie jeszcze dziś wieczorem Wam pokażę 🥰 A jeszcze przed wyjazdem przy okazji porządków pojawiły się nowe, cudowne plakaty w przepięknej kolorystyce 🥰 Koniecznie zajrzyjcie do @polskazachwyca gdzie znajdziecie same piękne miejsca uchwycone w cudowny sposób na zdjęciu ❤️ . . . . . #myinteriorstyle #myinterior #interior #interior4you1 #interior2you #interiorismo #interior_design #interior_delux #interior4inspo #interior_and_living #interiorinspirations #interiorforinspo #interiør4all #interiør #mynordicroom #mynordichome #scandinaviandesign #scandinavianhome #whiteinterior #scandinavianstyle #myscandinavianhome #salon #mieszkanie #homeinspo4you #myhome #homeinterior #whitehome

Post udostępniony przez Ewelina Więcek-Pożarska (@mieszkanie.marzen)

Plakat Wrocław Sky Tower i plakat Trójmiasto Molo w Sopocie tak właśnie prezentują się z passe-partout i podpisem. Dostępne są też w innych wersjach: bez passe-partout i w kolorystyce czarno-białej. Zobaczcie sami.

Poprzedni
Poprzedni artykuł5 szlaków turystycznych, które będziesz chciał pokonać
Następny artykułNajbogatsze miasta w Polsce (Top 20). Numer 1 Cię zadziwi!
blank
Redaktor naczelna i pomysłodawczyni nazwy serwisu. Leżąc w trawie w Pieninach, wsłuchując się w nurt Dunajca pomyślała, że Polska po prostu zachwyca. Z ciekawością i zachwytem odkrywa nowe zakątki naszego kraju. Niektóre miejsca takie jak Lublin, Jakuszyce czy Białowieża zapadają jej w serce na zawsze. Z wykształcenia romanistka. Po Polsce i troszkę dalej najczęściej podróżuje z przyczepą. Miłośniczka sztuki i sportów - w szczególności nart biegowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here