Polska z drona na niezwykłym filmie

0
6974

Przedstawiamy autorski film odkrywający piękne zakątki naszego kraju sfilmowane na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Tatry, Karkonosze, Bałtyk, Mazury, Pieniny, Warszawa, Wrocław, Kraków, Lublin i wiele, wiele więcej (opis poniżej). Polska z drona zachwyca – zakochaj się.

Polska z drona na naszych autorskich ujęciach

Polska zachwyca nas bardziej niż jakikolwiek inny kraj. Polska z drona – Rudawy Janowickie. Fot. Artur Kowalczyk 
Polska zachwyca nas bardziej niż jakikolwiek inny kraj. Polska z drona – Rudawy Janowickie. Fot. Artur Kowalczyk ⓒ

Przepiękne ujęcia Polski z lotu ptaka są wykonane w wysokiej jakości za pomocą drona. Autorem zdjęć jest Artur Kowalczyk. Macie pewność, że wykorzystanych kadrów nie zobaczycie nigdzie indziej – są jedyne w swoim rodzaju.

Co możecie zobaczyć na filmie Polska Zachwyca

Zamek w Niedzicy, w tle zamek w Czorsztynie. Polska z drona, Fot. Artur Kowalczyk
Zamek w Niedzicy, w tle zamek w Czorsztynie. Polska z drona, Fot. Artur Kowalczyk ⓒ

Pokazujemy wiele uroczych zakątków naszego kraju. Na samym początku witamy ujęciami okolic jeziora Czorsztyńskiego i zamglonych dolnośląskich krajobrazów. W 13 sekundzie podziwiać możecie Tatry, chwilę potem Bałtyk i Pieniny.

W 20 sekundzie rozpoczynamy sekcję z polskimi zamkami. Widać zamek Ogrodzieniec, zamek Dunajec w Niedzicy, zamek Czorsztyn, zamek w Bobolicach. Następnie kolejno miasta: Jelenią Górę, Gdańsk, Lublin, Warszawę, Kraków, Wrocław. W minucie 1:08 fruniemy między wieżami wrocławskiej archikatedry, później nad Halą Stulecia (Halą Ludową) i Sky Tower, by po chwili przenieść się w chmury…

Wracamy nad morze. Fruniemy wraz z ptakami i gonimy sarny na dolnośląskich łąkach. W dolnośląskich lasach idziemy wzdłuż strumienia, unosimy się nad Kolorowymi Jeziorkami w Rudawach Janowickich, w 1:32 przefruwamy nad Górami Stołowymi, na chwilę przenosimy się do Wrocławia.

Oddajemy się białemu szaleństwu w Sudetach (Dzikowiec) i przenosimy do krainy polskich jezior. Film kończymy zachodem w okolicach Wrocławia.

Polska z drona na naszych filmach i zdjęciach

Tym, co nas wyróżnia, są jedyne w swoim rodzaju ujęcia z drona. Znajdziecie u nas jeszcze więcej pięknych ujęć z lotu ptaka wykonanych w przeróżnych zakątkach Polski.

Gdy klikniecie w link poniżej, obejrzycie niesamowicie piękny Zamek Książ. Jego kryjące wiele tajemnic podziemia wciąż rozpalają wyobraźnię historyków, miłośników teorii o tajemnych kwaterach, poszukiwaczy skarbów.

Zamek Książ z lotu ptaka nieodmiennie zachwyca

Macie także m.in. okazję przejrzeć galerie zdjęć z drona i przenieść się z nami np. do zamku w Malborku.

Zamek w Malborku na weekend

Jak podoba Wam się Polska z drona?