Już niedługo, w większości polskich domów, staną bożonarodzeniowe drzewka, które ozdobimy świątecznymi ozdobami. Bombki, lamki, łańcuchy, cukierki czy suszone pomarańcze to dodatki, dzięki którym czujemy magię zbliżających się świąt. Coraz częściej Polacy wracają do ozdób retro, które przypominają im czasy swojego dzieciństwa. Szklane bombki PRL są nie tylko piękne, ale także ręcznie wykonane w Polsce. Przenieście się z nami w dawne czasy i przypomnijcie sobie swoje najbardziej kolorowe ozdoby choinkowe. Może któreś nadal wiszą na Waszych świątecznych drzewkach?

1Muchomorki

Grzybki to niemal klasyk bombek, które kojarzą nam się z dzieciństwem. Czerwone kapelusze pięknie wyróżniały się na tle zielonej choinki. Macie je jeszcze na swoich choinkach?

Poprzedni
Poprzedni artykułZoo Wrocław – miejsce z misją, które działa od niemal 160 lat
Następny artykułGdzie na narty w Tatrach? (Top 7)
Miłośniczka podróży po Polsce i Europie. Uwielbia poznawać miejsca, do których dociera niewielu turystów. Ulubione zakątki naszego kraju to Półwysep Helski, który za każdym razem odkrywa na nowo oraz Dolny Śląsk, który jest pełen tajemnic i uroku. Obowiązkowy punkt każdej jej wyprawy to odkrycie smaków lokalnej kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here