Początek jesieni to czas kiedy wielu z nas kończy wakacje i wraca do codzienności. W tym roku jednak, z obawy o swoje zdrowie, część osób przełożyła swoje urlopy na później. Przekonajcie się, że powakacyjne miesiące to idealny czas na odpoczynek. Przedstawiamy Wam prawdziwe hity na jesień, które sprawią, że zrelaksujecie się i naładujecie baterie na długi czas.

1Grójec – najlepsze polskie jabłka

Jabłka Grójeckie. Fot. Shutterstock

Myśląc o najbardziej soczystych i słodkich jabłkach wyobrażamy sobie jesień. To wtedy sady pełne są najdorodniejszych owoców, wobec których nie da się przejść obojętnie. Jeśli jesteście miłośnikami najpopularniejszych owoców w Polsce to koniecznie wybierzcie się do Grójca. Bo choć sady pełne owoców znajdziecie w każdym zakątku naszego kraju, to właśnie tam rośnie 40% polskich jabłek.

Rejon grójecki nazywany jest największym sadem Europy. Tutaj, od przeszło 500 lat, tworzono tradycje sadownicze sięgające czasów królowej Bony. Dajcie się oczarować tej spokojnej miejscowości, w której odpoczniecie w otoczeniu pięknych jabłoni. Wybierzcie się na poszukiwanie najlepszych odmian jabłek, posmakujcie potraw z tutejszych owoców i odkryjcie smak pysznych soków tłoczonych z tego co dała natura.

Poprzedni

1 KOMENTARZ

  1. Każdy region ma w sobie coś szczególnego. Polska to przeciez cudowny kraj! Mamy się czym pochwalić i do czego wracać. Nas jednak co roku ciągną do siebie nasze kochane polskie góry. W tym roku kierunek obralismy na Białkę Tatrzanską. Bylismy kilka lat temu i teraz wracamy również do Hotelu Bania. Obiekt jest ogromny, ma duże zaplecze rozrywkowo-rekreacyjne i w tym termy z których mozna korzystać non stop. Jest wiec czas na zmęczenie na szlakach, ale i sielski relaks w strefie saun i spa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here