To nie Austria, czy Szwajcaria, ale nasza Polska. Zobaczcie, jak przepięknie prezentuje się Zakopane i okolice z lotu ptaka. Już niebawem więcej naszych autorskich zdjęć z drona. Które miejsca chcielibyście zobaczyć sfotografowane w ten sposób? Piszcie koniecznie w komentarzach!

Zakopane – gratka nie tylko dla narciarzy

Nasza stolica Tatr jest pełna atrakcji. Można wybrać się na najpiękniejsze i najtrudniejsze w Polsce górskie szlaki. Tym, którzy podróżują z dziećmi spodoba się pewnie wyciąg na Gubałówkę, a miłośnikom sportu, wrażeń i pokonywania swoich granic polecamy coraz trudniejsze szczyty.

Zobacz też:

Hala Gąsienicowa i Kościelec – jak tu pięknie!

Przepiękne Zakopane zimą i latem

Jeśli macie wolny tydzień, a nawet weekend, pojedźcie do Zakopanego. Tam zawsze jest dobra pogoda. Niezależnie od pory roku i panujących warunków, pobyt tam na pewno będzie należał do udanych. To jak pięknie jest tutaj rekompensuje nawet deszcze i załamania pogody.

Jeśli zastanie nas ulewa, możemy wypocząć w schronisku. Albo pofolgować sobie w jednej z uroczych tatrzańskich karczm.

Zakopane to pyszna kuchnia

Nigdzie kwaśnica nie smakuje tak jak w Zakopanem. Polecamy także baraninę, na przykład w sosie grzybowym. Smak Zakopanego to także przepyszne górskie sery, w tym oczywiście oscypek. Jak nie dać się nabrać i kupić ten oryginalny?

Podpowiadamy w naszym tekście, czytaj: Oscypek – po czym poznać ten prawdziwy?

Fot. Shutterstock (10)