Podhale – piękno Tatr na unikalnym filmie z drona

0
2067

Tatry pozostają jednym z ulubionych kierunków Polaków wybierających się na urlop. I zimą, i latem oferują aktywny wypoczynek jak i szeroką ofertę ośrodków, gdzie można poleniuchować z widokiem na przepiękne góry. Wybraliśmy się na Podhale i mamy dla Was specjalny, krótki autorski film z drona. Ujęcia wykonał Artur Kowalczyk.

Podhale zimą – tam już pada śnieg

Zakopane, Białka Tatrzańska i inne miejscowości w Tatrach, pokrył już biały puch. Śnieg sprawia, że wycieczka w wysokie góry nie jest najlepszym pomysłem dla niedoświadczonych wspinaczy, ale nic straconego. Wiele jest mniej wymagających tras. No i niekoniecznie trzeba się wybierać na trekking w góry. Podhale oferuje tyle atrakcji, że nie trzeba siedzieć w pensjonacie. Może skusicie się na grzańca lub kulig? Powodów, by wybrać Tatry zimą jest więcej.

Tatry zimą – 7 powodów, by je wybrać

Atrakcje Zakopane w sercu gór

Pobyt w Tatrach to okazja, by zaliczyć wszystkie atrakcje Zakopanego. Sprawdźcie, czego nie możecie ominąć! Mamy dla Was 9 propozycji. Są to ulubione dla wielu turystów odwiedzających Zakopane atrakcje turystyczne.

Zakopane – atrakcje warte zobaczenia (top 9)

Podhale – zdjęcia z drona

Podhale z drona
Podhale z drona, fot. Artur Kowalczyk ©

Dziś pokazujemy Wam film, a wcześniej zamieszczaliśmy zdjęcia Podhala z drona. Jeśli chcecie przyjrzeć się miejscom widocznym na filmie nieco dłużej, zapraszamy do obejrzenia wspomnianych fotografii. Są przepiękne!

Zakopane i okolice z drona. Jak przepięknie!

Wypoczynek na Podhalu

Szukacie hotelu w Tatrach? Koniecznie zajrzyjcie do naszych ofert, na stronę https://polskazachwyca.pl/oferty/ – teraz już zawsze będziecie mieli atrakcyjne promocje w jednym miejscu. Jak na przykład ta:

Urlop na Podhalu w pięknej scenerii Tatr