Gdzie znajdują się najlepsze aquaparki w Polsce? To ważne pytanie, zwłaszcza w taki upał! Największe aquaparki to także saunaria oraz strefy spa & wellness, ale w tym zestawieniu skupiamy się na basenach z atrakcjami dla całej rodziny, a także cennikach basenów. Przedstawiamy Top 11 polskich aquaparków + 2 ogromne inwestycje w budowie. Wszystkich basenów zestawić nie sposób, ale do tych aquaparków szczególnie warto zajrzeć (kolejność przypadkowa)!

1Aquapark Wrocław

Ogromna strefa basenowa, w tym zewnętrzna, a także wiele atrakcji dla dzieci, strefa saun, siłownia i fitness, basen pływacki: atrakcje Aquaparku Wrocław można wymieniać długo. To, co najbardziej przyciąga turystów, to wielka hala basenowa z częścią zewnętrzną. Jest tam strefa ogólna z wielkim basenem z falami, brodziki i zjeżdżalnie dla dzieci, wiele jacuzzi, rwąca rzeka, restauracja, sauny, a ponadto ogromne zjeżdżalnie. Jedną z nich można zjeżdżać na pontonach, co jest bardzo ciekawym doświadczeniem. W strefie zewnętrznej czeka basen solankowy, pływacki, bicze wodne i siedzenia z hydromasażem. Na pewno o czymś zapomnieliśmy, ale atrakcji jest po prostu mnóstwo.

Cennik Aquaparku Wrocław:

Bilet łączony: baseny rekreacyjne, basen sportowy, saunarium, siłownia, aquafitness: 49 zł normalny na cały dzień (39 zł na 3 godziny), 29 zł ulgowy na cały dzień (27 zł na 3 godziny).

Poprzedni
Poprzedni artykułNajlepsze plaże w Polsce – który kurort nad Bałtykiem wybrać?
Następny artykułKolejna atrakcja z Polski na liście UNESCO? Dowiemy się już niedługo
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here