Zastanawiacie się, które polskie atrakcje podbiły Wasze serca w 2021 roku? Wśród najchętniej wyszukiwanych pozycji znalazły się popularne od lat atrakcje jak i miejsca mniej oczywiste, które z pewnością Was zaskoczą. Oto najpopularniejsze polskie atrakcje 2021, których szukaliście w sieci. Numer 1 jest także jedną z najchętniej wyszukiwanych atrakcji w Europie.

10Molo w Sopocie – najpopularniejsze polskie atrakcje 2021

Sopockie molo Fot. Shutterstock

Nasz ranking rozpoczyna molo w Sopocie, które należy do najchętniej odwiedzanych atrakcji polskiego wybrzeża. To najdłuższe molo nad Morzem Bałtyckim mierzy około pół kilometra długości i jest jednym z najbardziej rozpoznawanych miejsc w kraju. Powstało w 1928 roku i wraz z sąsiadującym z nim Skwerem Kuracyjnym stanowi wizytówkę Sopotu. Podczas spaceru po deptaku podziwiać można m.in. słynny Grand Hotel, port morski Gdańsk oraz Kępę Redłowską.

To również Was zainteresuje: Sopot – atrakcje nadmorskiego uzdrowiska.

Poprzedni
Poprzedni artykułUNESCO w Polsce – Niematerialne Dziedzictwo Kulturowe, które napawa dumą!
Następny artykułWeekend w Krakowie – trasy zwiedzania, porady i sprawdzone miejsca!
blank
Miłośniczka podróży po Polsce i Europie. Uwielbia poznawać miejsca, do których dociera niewielu turystów. Ulubione zakątki naszego kraju to Półwysep Helski, który za każdym razem odkrywa na nowo oraz Dolny Śląsk, który jest pełen tajemnic i uroku. Obowiązkowy punkt każdej jej wyprawy to odkrycie smaków lokalnej kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here