Początek roku to doskonały czas, aby rozpocząć planowanie tegorocznych wypraw. Zimowy okres to także dobry moment, aby dowiedzieć się o podróżniczych nowościach jakie już wkrótce zostaną otwarte. Sprawdźcie już dziś jakie nowe atrakcje 2022 rok nam przyniesie i zaplanujcie swoje wymarzone, polskie podróże.

1Kolej gondolowa nad Jeziorem Solińskim

zapora na solinie
Zapora na Solinie. Fot. Shutterstock

Tegoroczne wakacje z pewnością będą należały do Bieszczad. To właśnie tu, nad Jeziorem Solińskim, już tego lata otwarta zostanie kolej gondolowa i wieża widokowa, które z pewnością przyciągną miłośników bajecznych krajobrazów. Trasa kolejki będzie miała 1,5 km długości i prowadzić będzie nad zaporą w Solinie, która sama w sobie jest wyjątkową atrakcją tego miejsca. Swoją podniebną podróż rozpoczniecie przy deptaku w Solinie, a skończycie na górze Jawor. Na szczycie czekać na Was będzie jedna z najwyższych w Polsce wież widokowych, na której zobaczycie zapierające dech w piersiach widoki. Czy po takich nowinkach jesteście w stanie oprzeć się urokowi Bieszczad?

Poprzedni
Poprzedni artykułGdzie jechać w marcu w Polsce? Pożegnajcie zimę i z pompą powitajcie wiosnę!
Następny artykułUNESCO w Polsce – Niematerialne Dziedzictwo Kulturowe, które napawa dumą!
blank
Miłośniczka podróży po Polsce i Europie. Uwielbia poznawać miejsca, do których dociera niewielu turystów. Ulubione zakątki naszego kraju to Półwysep Helski, który za każdym razem odkrywa na nowo oraz Dolny Śląsk, który jest pełen tajemnic i uroku. Obowiązkowy punkt każdej jej wyprawy to odkrycie smaków lokalnej kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here