Gdzie w Polsce jest najwięcej singli? To może być przydatna wiedza, jeśli szukacie drugiej połówki. Są takie regiony kraju, gdzie Polacy szybko dobierają się w pary i wychodzą za mąż, z kolei w innych często żyją samotnie. Ostatnie dane GUS na temat liczby singli w Polsce mają już kilka lat, dlatego poradnik gdzie szukać drugiej połówki potraktujcie z przymrużeniem oka.

6Single przy granicy z Niemcami

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Shutterstock

Wciąż czekamy na uaktualnienie danych na temat liczby singli. Ich procent w populacji policzono podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2011 r. Od tego czasu coś mogło się zmienić, ale nie mamy wątpliwości, że w wymienionych miejscach nadal można znaleźć wielu singli. Tendencje do zamieszkiwania singli w poszczególnych obszarach kraju pozostają podobne.

Na trzecim miejscu ex aequo znalazły się 4 miejscowości z powiatu słubickiego w woj. lubuskim. Są to Słubice, Rzepin, Ośno Lubuskie i Cybinka. Dane uogólniono dla powiatu, stąd kilka miast z jednakową lokatą. Aż 33,4 proc. mieszkańców stanowili tam w 2011 r. single.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here