Gdzie w Polsce są najlepsze widoki? Tarasy widokowe są naprawdę spektakularne. Zebraliśmy kilka miejsc, gdzie można podziwiać zdumiewające panoramy.

1Taras na PKiN

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Fot. Shutterstock

W momencie otwarcia Pałacu Kultury i Nauki, zajmował on drugie miejsce na liście najwyższych budynków w Europie. Wyższy był wtedy tylko główny budynek Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego. Taras widokowy czynny jest od godz. 10 do 20 i można stamtąd oglądać panoramę stolicy codziennie. Dodatkowo latem dostępne jest zwiedzanie od 20 do 23. Bilety normalne kosztują 20 zł, a ulgowe 15 zł. Najlepsze tarasy widokowe w Polsce można znaleźć przede wszystkim w Warszawie. Ale nie tylko.

Poprzedni
Poprzedni artykułNajciekawsze restauracje w Polsce – serwują wyborne dania i niezapomniane wrażenia (Top 10)
Następny artykułTe atrakcje Polski można ze sobą pomylić. Nie zrób błędu! (Top 7)
blank
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here