Wakacje to zawsze czas intensywnych wyjazdów i odkrywania nowych miejsc. Wspaniałe nadmorskie kurorty i malownicze górskie szlaki, co roku przyciągają miłośników urlopu w Polsce. Choć wybór mamy ogromny to są kierunki, które od lat można określić jako hity wakacji. Jak co roku przygotowano zestawienie najpopularniejszych urlopowych kurortów. Które z tych miejsc znalazły się na Waszej tegorocznej wakacyjnej trasie?

12Hity wakacji – miejsca od 20 do 16

Wakacje w górach. Fot. Shutterstock

Każdego roku znany portal nocowanie.pl robi zestawienie najpopularniejszych kierunków podróży w Polsce. Hity wakacji od lat są podobne i jedynie nieznacznie zmieniają swoje pozycje w zestawieniach. W tym roku miejsca, które uplasowały się na pozycjach od 20 do 16 to:

20. Gdańsk

19. Międzyzdroje

18. Rewal

17. Szklarska Poręba

16. Ustronie Morskie

Poprzedni
Poprzedni artykułNie uwierzysz, co ludzie robią w Tatrach! Oto czego nam nie wolno na szlaku – Dekalog Turysty
Następny artykułPuszcza Romincka – ciekawostki o krainie piramid i leśnej ostoi zwierząt (Top 8)
blank
Miłośniczka podróży po Polsce i Europie. Uwielbia poznawać miejsca, do których dociera niewielu turystów. Ulubione zakątki naszego kraju to Półwysep Helski, który za każdym razem odkrywa na nowo oraz Dolny Śląsk, który jest pełen tajemnic i uroku. Obowiązkowy punkt każdej jej wyprawy to odkrycie smaków lokalnej kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here