Władysławowo to jedna z najchętniej odwiedzanych nadmorskich miejscowości w Polsce. Parki rozrywki dla dzieci, szeroka, piaszczysta plaża, promenada pełna barów i klubów przyciągają do miasta tłumy turystów. Jakie Władysławowo atrakcje ma właśnie dla Was? Oto nasze propozycje.

1Ocean Park Władysławowo

Wieloryb w skali 1:1. Ocean Park Władysławowo
Wieloryb w skali 1:1. Fot. Ocean Park Władysławowo

Ocean Park Władysławowo to miejsce, gdzie można zobaczyć 50 modeli ryb i ssaków w skali 1:1. Jest tam na przykład modelu największego zwierzęcia na świecie, płetwala błękitnego, mierzący 34 m długości. Podobno jest to największy model tego ssaka na świecie, ale właściciele Parku Wieloryba w Rewalu mówią to samo o swoim modelu 🙂 W Ocean Parku Władysławowo jest wiele innych atrakcji: akwarium z żywymi rekinami i rybami tropikalnymi, wodospad, mała plaża, wioska rybacka, największy plac zabaw w Polsce, salon gier, wielki klocki, a latem wesołe miasteczko. Ocean Park Władysławowo atrakcje ma po prostu niezapomniane. Bilety normalne kosztują 39 zł, a ulgowe 29 zł.

Poprzedni
Poprzedni artykułNajlepsze plenery na sesje ślubne w Polsce (Top 15)
Następny artykułPolskie Malediwy – osadnik Gajówka, w którym nie wolno się kąpać
blank
Miłośniczka podróży po Polsce i Europie. Uwielbia poznawać miejsca, do których dociera niewielu turystów. Ulubione zakątki naszego kraju to Półwysep Helski, który za każdym razem odkrywa na nowo oraz Dolny Śląsk, który jest pełen tajemnic i uroku. Obowiązkowy punkt każdej jej wyprawy to odkrycie smaków lokalnej kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here