Gdzie znajdują się najlepsze aquaparki w Polsce? To ważne pytanie, zwłaszcza w taki upał! Największe aquaparki to także saunaria oraz strefy spa & wellness, ale w tym zestawieniu skupiamy się na basenach z atrakcjami dla całej rodziny, a także cennikach basenów. Przedstawiamy Top 11 polskich aquaparków + 2 ogromne inwestycje w budowie. Wszystkich basenów zestawić nie sposób, ale do tych aquaparków szczególnie warto zajrzeć (kolejność przypadkowa)!

2Termy Maltańskie Poznań

Termy Maltańskie to największy tego typu ośrodek w Polsce. Znajduje się tam największy aquapark w Polsce, ale także m.in. saunarium, baseny pływackie i restauracja. Sama strefa basenowa dostarczy atrakcji na cały dzień. Są tam m.in. urozmaicone zjeżdżalnie, niektóre bardzo ekstremalne, inne idealne dla całej rodziny. To m.in.: zjeżdżalnia kamikadze, zjeżdżalnia pontonowa, multimedialna, turbo, klasyczna, wielotorowa oraz wewnętrzna i zewnętrzna zjeżdżalnia rwąca rzeka. Jest także basen solankowy oraz oczywiście duże baseny zewnętrzne i wewnętrzne (w tym z falami).

Cennik Parku Wodnego Termy Maltańskie:

Bilety do aquaparku i świata saun: normalne 59 zł za dzień (48 zł za 3 godziny), ulgowe 49 zł za dzień (38 zł za 3 godziny).

Bilety na wszystkie atrakcje (aquapark, sauny, basen sportowy): normalne 77 zł za dzień (52 zł za 3 godziny), ulgowe 62 zł za dzień (47 zł za 3 godziny) od poniedziałku do piątku. W soboty, niedziele i święta normalne 89 zł za dzień (58 zł za 3 godziny), ulgowe 74 zł za dzień (53 zł za 3 godziny).

Poprzedni artykułNajlepsze plaże w Polsce – który kurort nad Bałtykiem wybrać?
Następny artykułKolejna atrakcja z Polski na liście UNESCO? Dowiemy się już niedługo
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here