Strona głównaTop 10Najpiękniejsze zdjęcia z Polski, które Cię zachwycą. Mamy się czym pochwalić!

Najpiękniejsze zdjęcia z Polski, które Cię zachwycą. Mamy się czym pochwalić!

Wow! Polska jest naprawdę piękna! Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak fantastyczne krajobrazy maluje polska natura i jak świetnie wyglądają polskie miasta, zamki, pola, wsie i lasy: szczególnie z lotu ptaka. Mamy dla Was galerię zdjęć, które Was zachwycą. Możecie mieć te fantastyczne unikatowe zdjęcia u siebie na ścianie w dużej rozdzielczości! Świetnie prezentują się w formie plakatów 🙂

Zamek Bolków

Za czasów Bolka II ta niezwykła warownia pełniła rolę skarbca. Nic więc dziwnego, że do dziś nie milkną opowieści o skarbach rzekomo ukrytych w tunelach pod twierdzą. Zamek Bolków jest jednym z najpiękniejszych w Polsce.

Zobacz także: Zamek Bolków – historia z muzyką w tle

Możesz mieć zamek Bolków na swojej ścianie! Zamów: plakat zamek Bolków w sklep.PolskaZachwyca.pl

Hel

Dla wielu jest to najpiękniejsze miejsce w Polsce, sam początek naszego kraju, gdzie można podziwiać najpiękniejsze zachody słońca, kąpać się w morzu i oglądać bunkry. Każdy Polak powinien przyjechać tu choć raz w życiu. Na naszym plakacie szczególnie malowniczo prezentuje się port w Helu.

Możesz mieć port w Helu na swojej ścianie! Zamów: plakat Hel w sklep.PolskaZachwyca.pl

Czytaj także: Nietypowe atrakcje Półwyspu Helskiego

Hala Stulecia

Hala Ludowa czy Stulecia… Wrocławianie i przyjezdni spierają się o to dość często: oficjalnie nazwy Hala Ludowa nikt nie zmienił i obowiązuje ona nadal, a pod nazwą Hala Stulecia obiekt jest wpisany na listę UNESCO. Tak czy siak: wspaniale prezentuje się jako plakat!

Możesz mieć Halę Stulecia na swojej ścianie! Zamów: plakat Hala Stulecia w sklep.PolskaZachwyca.pl

Czytaj także: Hala Stulecia czy Ludowa? 31 ciekawostek o monumentalnym dziele

Molo w Międzyzdrojach

Molo w Międzyzdrojach to ulubione miejsce turystów i mieszkańców w tym popularnym na zachodnim wybrzeżu Polski kurorcie. Chociaż Ci ostatni przychodzą tu zapewne poza sezonem. W miesiącach wakacyjnych molo tętni życiem, a z lotu ptaka mieni się wszystkimi kolorami tęczy. Znacie molo w Międzyzdrojach? Być może zechcecie zawiesić je w formie plakatu na swojej ścianie jako pamiątkę z wakacji? Zwłaszcza, że proponujemy RABAT! 🙂

Zamów: plakat z molo w Międzyzdrojach w sklep.PolskaZachwyca.pl

Gdańsk

Pełen zabytków, historyczny i jednocześnie nowoczesny, modny i kultowy, jedyny w swoim rodzaju Gdańsk świetnie wygląda na zdjęciach. Trudno nie pokochać tego miasta i jego licznych atrakcji. W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo plakatów z Trójmiasta, w tym z Gdańska. Także ten, na którym w tle widać Bazylikę Mariacką.

Też możesz mieć Gdańsk na swojej ścianie! Zamów: plakat Gdańsk Bazylika Mariackaw sklep.PolskaZachwyca.pl

Poznaj również: Gdańsk – atrakcje bursztynowego miasta (Top 10). Nr 7 zapiera dech!

Zamek Chojnik

Piękny zamek Chojnik dzięki swojemu położeniu na stromym skalnym zboczu nad Piekielną Doliną był trudno dostępny. Ufortyfikowana budowla niestety częściowo spłonęła w 1675 r. po uderzeniu pioruna. Nigdy już nie została odbudowana, ale dziś zabezpieczone ruiny robią nie mniejsze wrażenie niż przed stuleciami.

Możesz mieć zamek Chojnik na swojej ścianie! Zamów: plakat zamek Chojnik w sklep.PolskaZachwyca.pl

Czytaj także: Zamek Chojnik – karkonoska atrakcja nad Piekielną Doliną

Biblioteka Uniwersytecka

Wrocław łączy tradycję z nowoczesnością, jest wielokulturowym miastem o bogatej historii i łączy także style architektoniczne. Obok zabytków powstają nowoczesne budynki. Krajobraz Odry w okolicach Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego to idealny przykład: widać stąd i archikatedrę na Ostrowie Tumskim, i most Grunwaldzki i nowoczesny gmach Biblioteki Uniwersyteckiej.

Możesz mieć Bibliotekę Uniwersytecką na swojej ścianie! Zamów: plakat Wrocław Biblioteka Uniwersytecka w sklep.PolskaZachwyca.pl

Jelenia Góra, Ratusz

Urokliwa Jelenia Góra to doskonała baza wypadowa w góry, ale także urokliwe miasto kryjące wiele atrakcji. Warto zobaczyć tu Rynek z podcieniowymi kamieniczkami i wspaniałym Ratuszem. Jelenia Góra to ośrodek akademicki i kulturalny, gospodarczy i węzeł komunikacyjny. Znajduje się tu także cały ogrom zabytków.

Możesz mieć Jelenią Górę na swojej ścianie! Zamów: plakat Jelenia Góra Ratusz w sklep.PolskaZachwyca.pl

Czytaj także: Jelenia Góra – przystanek na szlaku

Pałac Wojanów

Pałac Wojanów znajduje się nieopodal Jeleniej Góry w Dolinie Pałaców i Ogrodów. Zamków i pałaców na szlaku jest 20. Były siedzibami królów Prus, książąt śląskich, arystokracji polskiej, czeskiej, niemieckiej i austriackiej. Pałac Wojanów był akurat lennem rycerskim a potem… prezentem dla księżnej.

Możesz mieć pałac Wojanów na swojej ścianie! Zamów: plakat pałac Wojanów w sklep.PolskaZachwyca.pl

Czytaj także: Pałac w Wojanowie – spektakularny prezent dla księżnej

Widok na Karkonosze

Przepiękne Karkonosze nie przestają nas zachwycać. Odkrywamy je wciąż na nowo, w końcu Karkonoski Park Narodowy jest jednym z najbardziej różnorodnych w Polsce. Pełno tu malowniczych szlaków, wodospadów i porośniętych lasem szczytów, a wokół wiele jest miejscowości uzdrowiskowych.

Możesz mieć Karkonosze na swojej ścianie! Zamów: plakat Karkonosze w sklep.PolskaZachwyca.pl

Czytaj także: Karkonosze – atrakcje i ciekawe miejsca w krainie Ducha Gór (Top 12)

Wszystkie plakaty w naszej galerii stworzone są na bazie zdjęć Artura Kowalczyka (Instagram art_kowalczyk, polskazachwyca – zachęcamy do śledzenia).

Weronika Skupin
Weronika Skupin
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa i saunamistrzyni. Odpręża się grając w planszówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE