Jakie są najlepsze miasta na wakacje nad morzem? Nie ma na to jednej odpowiedzi, bo jedni cenią sobie atrakcje, a inni spokój i plaże możliwie bez ludzi. Zgromadziliśmy 11 podpowiedzi, które miasto wybrać nad Bałtykiem.

Interesują Cię wsie nad Bałtykiem? Pisaliśmy już o nich, oto one: Wakacje nad morzem bez tłumów? Oto wsie nad Bałtykiem idealne na lato (Top 15)

W tym zestawieniu znajdziecie tylko miasta.

1Ustka

ustka nad morzem
Ustka. Fot. Shutterstock

Bunkry Blüchera, latarnia morska, budownictwo szkieletowe, Muzeum Chleba: w Ustce jest mnóstwo ciekawych atrakcji. Plaża jest szeroka i czysta. Choć Ustka pozostaje jednym z najpopularniejszych letnich kurortów w Polsce i można tam spotkać sporo turystów, zdecydowanie warto ją odźwiedzić.

Czytaj więcej: Ustka – atrakcje nadmorskiego kurortu

Poprzedni
Poprzedni artykułGdzie uciec przed upałem? 7 pomysłów na ochłodę latem w Polsce
Następny artykuł7 rzeczy, które każdy Polak powinien zrobić nad Bałtykiem
blank
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here