Gdzie jechać na Dzień Dziecka w Polsce i się nie nudzić? Oto najlepsze pomysły jak spędzić 1 czerwca, tak żeby podobało się dzieciom, ale też rodzicom. Oto nasze Top 21 miejsc, gdzie pójść na Dzień Dziecka.

(aktualizacja maj 2021 r.)

1Alpakarium

Alpaka w Alpakarium. Fot. Alpakarium

Gdzie jechać na Dzień Dziecka, żeby było niecodziennie i niesztampowo? Alpakarium będzie idealne! Można tam przytulać i głaskać piękne mięciutkie alpaki. W Polsce jest już kilka miejsc, gdzie można odwiedzić hodowlę alpak. Jednym z nich jest Alpakarium w Rudce (w województwie podlaskim, powiecie bielskim), idylliczne miejsce pod lasem. Inne to m.in. hodowla alpak Coniraya w Sieborowicach w Małopolsce czy Alpaka Rancho Prawików na Dolnym Śląsku w gminie Wołów.

Czytaj więcej:

Alpakarium – nie uwierzysz jak urocze miejsce mamy w Polsce

Coniraya – hodowla alpak i ośrodek jeździecki

Poprzedni
Poprzedni artykułHejnały w Polsce – zdziwisz się jak ich wiele (Top 13)
Następny artykułJastrzębia Góra – atrakcje wsi na północnym skraju Polski (Top 9)
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here