Co zwiedzić w Polsce? Top listy najczęściej odwiedzanych atrakcji zawierają głównie starówki wielkich miast. My stworzyliśmy zestawienie niebanalnych, intrygujących miejsc, które naprawdę Was interesują. Zebraliśmy najczęściej czytane przez Was artykuły o niesamowitych polskich zabytkach, tajemniczych tworach, pięknych miastach, starych kopalniach, zagadkowych lokalizacjach. Oto te robiące prawdziwą furorę najciekawsze atrakcje Polski od miejsca 23 do 1. Która wygrała?

23Kudowa-Zdrój, Kotlina Kłodzka i Kaplica Czaszek w Czermnej

Pokazaliśmy Wam Kotlinę Kłodzka z drona. Ten niezwykły rejon to obowiązkowy punkt na liście odwiedzających Dolny Śląsk. Są tam niezwykłe jaskinie, uzdrowiskowe miejscowości, ciekawe zalesione szlaki górskie. W Czermnej znajdziemy Kaplicę Czaszek, podczas trekkingu wejdziemy na Szczeliniec Wielki.

Kaplica Czaszek – refleksyjna atrakcja Kudowy-Zdroju

Tak zaczyna się lista, w której znajdziecie najciekawsze atrakcje Polski. Kliknij w kolejną kartę, by zobaczyć jeszcze bardziej zdumiewające miejsca!

Poprzedni
Poprzedni artykułZamek w Kwidzynie – intrygująca twierdza
Następny artykułKorona Gór Polski – top 8 najwyższych szczytów
Redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl, która z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.