Czy też masz tak, że marzysz o różnych miejscach w Polsce? Wystarczy, że zobaczymy jakieś zdjęcie lub film z tego miejsca, a powstaje w nas tęsknota, żeby tam pojechać. Nic w tym dziwnego. Polska to wyjątkowo piękny i różnorodny kraj więc jest o czym marzyć. Przygotowałam dla Was listę miejsc, do których wydaje mi się, że wielu z nas tęskni, nawet jeśli jeszcze nigdy tam nie byliśmy. Czy miejsca z twoich marzeń znalazły się na tej liście? Numeracja jest intuicyjno-przypadkowa.;)

16Mazury

Węgorzewo. Fot. San Mateo, Shutterstock

Tworząc tę listę daję się prowadzić swojej intuicji. I podpowiada mi ona, że wielu z was marzy o Mazurach i jeszcze nigdy tam nie było. Mazury to faktycznie piękna kraina, mekka żeglarzy, którzy zaznają uroków tego regionu z perspektywy wody, żeglując od portu do portu. Jest to z pewnością wyjątkowy sposób poznawania Mazur, ale nie jedyny. Na Mazurach można zatrzymać się w hotelu, pensjonacie lub na kempingu nad brzegiem jeziora. Mazury to pagórki, pola i lasy gdzie możemy jeździć rowerem lub konno. Na Mazurach odczujesz spokój, który daje nam bliskość z naturą.

Przeczytaj Mazury – atrakcje ukryte i mało znane (Top 11) oraz Gdzie jechać na majówkę w Polsce? 7 najlepszych pomysłów.

Poprzedni
Poprzedni artykułNajdziwniejsze tradycje wielkanocne w Polsce, o których nie miałeś pojęcia (Top 7)
Następny artykułGdzie pochodzić po górach? – łatwa trasa piesza w okolicach Wrocławia
blank
Redaktor naczelna i pomysłodawczyni nazwy serwisu. Leżąc w trawie w Pieninach, wsłuchując się w nurt Dunajca pomyślała, że Polska po prostu zachwyca. Z ciekawością i zachwytem odkrywa nowe zakątki naszego kraju. Niektóre miejsca takie jak Lublin, Jakuszyce czy Białowieża zapadają jej w serce na zawsze. Z wykształcenia romanistka. Po Polsce i troszkę dalej najczęściej podróżuje z przyczepą. Miłośniczka sztuki i sportów - w szczególności nart biegowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here